Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Mayıs 2016, 04:47   #86
DeatHSouL
Admin

DeatHSouL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

rklm buraya
Hastaneye Ben Kan Vermeye Gittim 19luk Sarışın Hemşirede Bana Verdi Hijyen Kurallarina Uygun Sikişiyo
selam arkadaşlar ben tolga ataist yakışıklı picin tekiyim arada gitar filan çalıyorum entel dantel takılırım genelde dün hastaneye kan vermeye gittim kanımı alan hemşire hatun bana tav oldu ne yalan söyleyim bende kızdan çok hoşlandım biraz sohbet muhabbet derken iş çıkışı buluşalımmı dedim kabul etti daha ilk günden kabul etmesi çok iyi olmuştu iş çıkışı arabamla aldım hatunu gittik bir cafede oturduk sohbet muhabbet nescafe içtik kıza bir sürü iltifat yaptım çok çaresiz kalırsam nuri alçonun ilaçlı gazozundan bile vardı yanımda gittigimiz mekanın sef garsonu arkadaşım neyseki ona gerek kalmadı hemşireye benimle sevişmek istermisin ? dedim evet neden olmasın dedi dururmuyum hiç orda dakka zaman kaybetmeden hemen arabaya atlayıp eve geçtik benim biraz ön sevişme filan takıldık sonra cam sitesini açtım ne yapıyon dedi arkadaşlara izleticem dedim hım peki tamam hadi öyle olsun dedi yatırdım amına koyum bastım amına benim küçük tolgayı ben soktukça hemşire elif çok fena bağrıyordu git gel konya derken sonunda zevkten dört köşe bir şekilde üstüne boşaldım hatunun onunda çok hoşuna gitmişti camdaki arkadaşlarımı merak edip pc nin başına geçti biraz sohbet etti sonrada yayını kapattı benim için çok güzel bir gün olmuştu kan verip üste sarışın fıstık gibi bir hemşire sikmiştim yarın başka bir hastanede şansımı tekrar deniycem bakalım belki gene bir şeyler düşürür sikerim olmadı bizim dişçi ayten ablaya gidip dişim agrıyor ayagına memelerine yüzümü sürterim kadın gerçi onu istedigimi anlamıştır ya bir türlü ben denyo konuya giremedim dişçi ayten ablayı sikersem onunda videosunu sizlerle paylaşırım iyi seyirler incici panpalar

68 Mb Orjinal HD Webcam Görüntü Ve Ses Kalitesi Türk Amatör Hemşire Sikme Videosu

http://turbobit.net/zjgwg9x90uhu.html

Türk Amatör Liseli Kızları Amından Götünden Siktikleri Kızlıklarını Bozdukları Özel Arşiv Tıklayın

Türk Amatör Türbanlı Kaşar Orospuları Amından Götünden Acımasızca Sikiyorlar Tıklayın

TİB BANDAN BIKTINMI SENDE BİZİM GİBİ AYARMI OLUYORSUN ADULT FORUM,A GİRMEK İŞKENCEMİ OLUYOR O ZAMAN VPN PROGRAMI İNDİR KURTUL GERDEK.ORG ADULT FORUM sitemiz yasaklansa bile vpn ile sorunsuz olarak giriş yapabilirsiniz vpn programı imzamda var süresiz bedava ve hızlı

WİNDOWS İÇİN XP 7 8 10 FARK ETMEZ ALAYINDA ÇALIŞIR
windowsvpnbelessinirsiz.exe - 15.3 MB

ANDROİD CEP TELEFONU TABLET FALAN FİLAN
androidvpnsinirsizbedava.apk - 8.4 MB

DeatHSouL isimli Üye şimdilik offline konumundadır