Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14 Mayıs 2016, 00:22   #6
DeatHSouL
Admin

DeatHSouL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

rklm buraya
PS4 Parasını Tamamlamak İçin Liseli Kız Kardeşimi Kankama 200 TL ye Siktirdim
Selam admin ne haber hacı ben enes kız kardeşim elifnazı kankam orhana pazarladım valla hacı istedigin kadar küfür edebilirsin sikimde olmaz kız kardeşimin amını götünü aylardır sikiyorum annemle babam memur sabah erkenden evden çıkıp gidiyorlar onlar gidincede kız kardeşim elifnazını doya doya amından götünden sikim mos mor olana kadar sikiyorum en son 9 posta siktim buzzer +18 aldım bizim tekelci oktay abiden baya işime yaradı kardeşimi ikna etmekte hiç zorluk çekmedim birlikte erotik komedi filimleri korku filimleri izliyorduk ben arada belinden sarılıp dayıyordum bir gün sikimi çıkarttım ağzına verdim sonrası malum her gün sikiştik ilk götünden sikiyordum hızımı alamadığım bir gün kızlığınıda bozdum asıl konuya gelince 4 aydır annemi ve babamı kız kardeşimle yoluyoruz playstation 4 almak için ama artık sabrımız kalmadı en son bir 200 tl açıgımız kalmıştı okuldan sıkı kankam orhan var bebede para bok ama isteyince vermez ben genede şanşımı denedim orhandan aldıgım cevap çok değişik oldu ya enes kanka beni yanlış anlamada ben senin kız kardeşinden çok hoşlanıyorum onu bana ayarlarmısın dedi normal şartlarda kız kardeşimi kimseyle paylaşmazdım ama o 200 tl çok lazımdı hay hay kanka hatta 200 tl ye sana kız kardeşimi siktiriyim dedim piç orhan hemen kabul edip 200 tl yi verdi elifnazı aradım hazırlan seni orhanla sikmeye geliyoruz dedim orospu kız kardeşim tamam abicim beni tost edin ağzıma amıma götüme dölleriniz akıtın diyip bizi dahada çok azdırdı okuldan eve taksiyle geldik sonra kız kardeşimi orhanla siktik bu anlarıda videoya aldık teknosayada gidip ps4 müzü ve pes 2016 mızı aldık kız kardeşim orhan ben pes 2016 oynuyoruz maç aralarındada sikişiyoruz

EKRAN GÖRÜNTÜSÜ LİSELİLER GRUP SEKS VİDEONUN EKRAN GÖRÜNTÜLERİ AŞAGIDADIR TIKLAYIP BAKIN

http://imgrock.net/jala022ktwdb/liselikizatost.png.html

Admin Notu: Çüş öküz çüş hem sen hemde kankan kız kardeşinimi siktiniz siz ne tip bir orospu çoçugu türevisiniz altı üstü bir pes 2016 oynamak için ps4 mü aldınız lan yavşak enes pc de bedava bile oynardın en fazla 20 30 tl kol parası harcardın ne geregi vardı KIZ KARDEŞİNİ TOST Edip sikmeye hadi seni anladık KIZ KARDEŞİNİ SİKEN ABİ okuldan arkadaşına niye peşkes çekiyon be yavşak o kadar para bulmuşun 200 tl mi bulamadın amına kodugumun döl israfı seni yavşaga küfür ettim ya inanın desarj oldum oh be sevgili 31 ci kardeşlerim videoya gelince enesin kız kardeşi TAŞ GİBİ LİSELİ GÖT FENA birde azğın orospu yarrak diye ölüyor güzel sikilir hani iyi seyirler

Not İçerik İfşa Forumlarından Alıntıdır Bizle Hiç Bir İlgisi Yoktur !!
175 MB ORJİNAL HD GÖRÜNTÜ VE SES KALİTESİ KONUŞMALI AH OHLU LİSELİ GRUP ENSEST SEKS VE ÜNİVERSİTELİ GRUP TOST SEKS VİDEOLARI BİR ARADA KAÇMAZ BU ARŞİVLİK

http://turbobit.net/x8jmdo5zam6k.html

Türk Amatör Liseli Kızları Amından Götünden Siktikleri Kızlıklarını Bozdukları Özel Arşiv Tıklayın

Türk Amatör Türbanlı Kaşar Orospuları Amından Götünden Acımasızca Sikiyorlar Tıklayın

TİB BANDAN BIKTINMI SENDE BİZİM GİBİ AYARMI OLUYORSUN ADULT FORUM,A GİRMEK İŞKENCEMİ OLUYOR O ZAMAN VPN PROGRAMI İNDİR KURTUL GERDEK.ORG ADULT FORUM sitemiz yasaklansa bile vpn ile sorunsuz olarak giriş yapabilirsiniz vpn programı imzamda var süresiz bedava ve hızlı

WİNDOWS İÇİN XP 7 8 10 FARK ETMEZ ALAYINDA ÇALIŞIR
windowsvpnbelessinirsiz.exe - 15.3 MB

ANDROİD CEP TELEFONU TABLET FALAN FİLAN
androidvpnsinirsizbedava.apk - 8.4 MB

DeatHSouL isimli Üye şimdilik offline konumundadır