Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Mart 2017, 04:31   #1
DeatHSouL
Admin

DeatHSouL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Orospu çoçugu cemalettin evden kaçan bakire liseli kızın götünü sikiyor

rklm buraya
OROSPU ÇOÇUGU CEMALETTİN EVDEN KAÇAN BAKİRE LİSELİ KIZIN GÖTÜNÜ SİKİYOR
Selam dostlarım şimdi sizlerle insanlıgın öldüğünün kanıtı olan bir video paylaşıcam öncelikle bu video TÜRK VİP İFŞA videosudur ifşacılar 60 tl den satıyorlar bizde onlardan aldık.Konusuna gelicek olursak isminin eda oldugunu ögrendigimiz liseli kız evden kaçıyor gidicek yeri olmadıgı için gecede malum hava soguk kalıcak bir yerler arıyor bulundugu bölgede bir kafe bulup orda oturuyor çay içiyor mekan kapanınca çaresizce kapının önüne oturuyor bunu fark eden mekanın garsonlarından ismi cemalettin olan şahış kızı bu gece benden kalırsın diye alıp evine götürüyor sonrada gece kızı zorlayıp sikmeye çalışıyor kız bakireyim diyince o zaman götten verirsin diyip daha önce göttende hiç yemedigi belli olan zavallı liseli edanın götünü sikiyor siktigi yetmiyor bunu ifşacılarla paylaşıp bundan birde maddi çıkar elde ediyor zavallı kızcagız yaşadıklarından sonra cemalettin denen orospu çoçugundan şikayetçi olmuş yalnız eleman kaçmış iş yerinden alınan son bilgiye göre yurt dışına çıkıcam yaktım kendimi demiş.Türk vip ifşacı admin dostumdan aldıgım bilgiler bu kadar yazık kızda pek bi güzel süt gibi inanın ben bu kızı sikmeye kıyamazdım elin oglu kıymış ama lakin cemalettini yakalanırda içeri girerse ordada onun götünü itina ile sikerler

213 MB ORJİNAL FULL HD KALİTE GÖRÜNTÜ SESLİ CEMALETTİN SEREFSİZİ BAKİRE LİSELİ EDANIN ZORLA GÖTÜNÜ SİKİYOR KIZ İLK KEZ YİYOR CANI ÇOK ACIYOR

http://turbobit.net/ibd5murowd8g.html

Türk Amatör Liseli Kızları Amından Götünden Siktikleri Kızlıklarını Bozdukları Özel Arşiv Tıklayın

Türk Amatör Türbanlı Kaşar Orospuları Amından Götünden Acımasızca Sikiyorlar Tıklayın

TİB BANDAN BIKTINMI SENDE BİZİM GİBİ AYARMI OLUYORSUN ADULT FORUM,A GİRMEK İŞKENCEMİ OLUYOR O ZAMAN VPN PROGRAMI İNDİR KURTUL GERDEK.ORG ADULT FORUM sitemiz yasaklansa bile vpn ile sorunsuz olarak giriş yapabilirsiniz vpn programı imzamda var süresiz bedava ve hızlı

WİNDOWS İÇİN XP 7 8 10 FARK ETMEZ ALAYINDA ÇALIŞIR
windowsvpnbelessinirsiz.exe - 15.3 MB

ANDROİD CEP TELEFONU TABLET FALAN FİLAN
androidvpnsinirsizbedava.apk - 8.4 MB

DeatHSouL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla